Пресс-центр

Пресс-центр компании «Стейт Оил» предлагает Вашему вниманию новости компании, пресс-релизы и информационные материалы про деятельность сети АЗК «БРСМ-Нафта».

Контакты для представителей СМИ:
моб.: +38 (067) 341-56-47
e-mail: pr@stateoil.com.ua

Новости компании

07.04.2017
На этот раз под тест-драйв попал мощный двуместный родстер Mazda MX-5. И испытание его возможностей превратилось в настоящее приключение
07.03.2017
Желаем, чтобы в вашей жизни всегда цвела весна и каждый ваш день был светлым и безоблачным. Улыбок, хорошего настроения, радости, счастья!
25.01.2017
Цього дня ми вітаємо з іменинами власниць прекрасного й прадавнього імені Тетяна. У християнстві це день пам'яті святої мучениці Татіани Римської, що зазнала тортур за віру при імператорі Олександрі в 3 столітті.
24.01.2017
Співробітники ДФС арештували АЗК «БРСМ-Нафта», що розташовані у селі Ходосіївка Києво-Святошинського району та на трасі поблизу с. Підгірці Обухівського району (АЗК “ORANGE”), посилаючись на ухвалу про обшук. Проте, дане рішення не надавало їм права арештовувати законні ПММ.
19.01.2017
На Дніпропетровщині запрацювали, нарешті, автозаправні комплекси мережі «БРСМ-Нафта». Понад місяць вони майже простоювали. Ще до Нового року Державна фіскальна служба наклала арешт. Проте, після розгляду справи Апеляційний суд дав єдину вірну правову оцінку – арешт АЗК «БРСМ-Нафта» був незаконним.