Новости Компании

Официальная позиция сети АЗС "БРСМ-Нафта" по обыскам Государственной фискальной службой — 01.11.2016

"Минулого року компанія “БРСМ-Нафта” пережила потужну рейдерську атаку, яка супроводжувалася закладенням вибухівки на автозаправні станції нашої мережі, а також систематичними перевірками. Компанія довела незаконність претензій та перевірок. Сьогодні розпочато другу рейдерську атаку на “БРСМ-Нафта”, - заявив директор департаменту стратегічного маркетингу компанії "Стейт Оіл” Олександр Мельничук.

"За нашою інформацією, за цією атакою стоять люди з Верховної ради України, метою яких є заволодіння майном компанії шляхом передачі майна АЗС та нафтобаз до державних органів з наступним продажем приватній структурі. Мета рейдерів дуже проста – паралізувати роботу мережі АЗС “БРСМ-Нафта” і змусити нас віддати компанію в інтересах рейдерської групи. Рейдерська атака сьогодні відбувається руками Державної фіскальної служби з допомогою Генпрокуратури, яка введена в оману групою рейдерів. Люди, які стоять за рейдерською атакою, мають дуже вагомий вплив на вище керівництво держави", - додав Олександр Мельничук.

"Ми переконані, що керівництво держави у жодному разі не дозволить собі прикривати рейдерів і не дозволить відібрати бізнес у законних власників. Компанія “БРСМ-Нафта” буде захищатися у правовому полі, ми готуємо звернення до Президента України та міжнародної спільноти, в т.ч. й до Європарламенту і вже найближчим часом оприлюднить власну інформацію про замовників рейдерської атаки”, - резюмував директор департаменту стратегічного маркетингу компанії "Стейт Оіл” Олександр Мельничук.